جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۲ مهر ۱۴۰۲ / ۱۴:۳۱
سرویس : اب حیات
کد خبر : ۵۳۶۳
گزارشگر : ۴
سرویس اب حیات

خریداری 10 پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی برای شهرهای خوزستان

مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان گفت: پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی مسکن مهر هفتکل به ظرفیت 200 متر مکعب در شبانه روز افتتاح و وارد مدار بهره برداری شد.

خریداری 10 پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی برای شهرهای خوزستان
(چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲) ۱۴:۳۱
 
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، محمدرضا کرمی نژاد در آیین افتتاح پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی مسکن مهر هفتکل اظهار کرد: احداث ساختمان، محوطه سازی، حوضچه و فونداسیون پکیج تصفیه خانه فاضلاب مسکن مهر اجرایی شده است .
 
وی با بیان اینکه برای احداث این پروژه بیش از 6 میلیارد تومان هزینه شده است، افزود: روند اجرایی این پروژه توسط یکی از شرکت های دانش بنیان خوزستان تدوین و در مدت زمان 6 ماه اجرایی شده است.
 
کرمی نژاد عنوان کرد: این پکیج اولین پکیج تصفیه فاضلاب در استان است که وارد مدار بهره برداری شده است و از نظر تکنولوژی در نوع خود منحصر به فرد است و از مزایای آن پرتابل بودن، بدون بو و بدون رسوب بودن است.
 
افزایش پیشرفت پروژه های فاضلاب از 43 درصد به 60 درصد
 
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: از مهمترین مزیت های این پکیج ها ارزانی آن ها نسبت به ساخت تصفیه های فاضلاب و سرعت اجرا و قابلیت استفاده در هر محلی است.
 
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: در حال حاضر 10 پکیج در شهرهای خوزستان خریداری شده که در این راستا بیش از 100 میلیارد تومان هزینه شده است. قرار است این پکیج ها در شهرهای اروند، چوئبده، آبادان، بهبهان، مسجدسلیمان، هندیجان، چم گلک، رفیع و هفتکل اجرایی شوند.
 
وی تصریح کرد: در دولت سیزدهم پیشرفت فیزیکی پروژه های فاضلاب در استان خوزستان از 43 درصد به 60 درصد رسیده و روند اجرایی پروژه های فاضلاب با سرعت در حال اجرا است .
 
کرمی نژاد گفت: پروژه فاضلاب شهرستان هفتکل در مدت زمان 11 ماه اجرایی می شود و روند اجرایی آن با اعتبار 72 میلیارد تومان آغاز شده است.
تعداد بازدید : ۴۱۵
(چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲) ۱۴:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید